Kontenery IBC należą obecnie do zdecydowanie najbardziej innowacyjnych produktów w swojej kategorii. Kontener ibc gwarantuje nie tylko i wyłącznie bezpieczeństwo jeżeli chodzi o płynne ładunki, ale również umożliwia na zmniejszenie kosztów związanych z logistyką.

Co wyróżnia kontener ibc?

Produkt jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale również zapewnia higienę wszystkim przewożonym towarom. Ponadto umożliwia także na zaoszczędzenie nawet do 60% powierzchni po złożeniu. Nie wszyscy jeszcze mają świadomość, że produkt jest obecnie jednym z najwydajniejszych rozwiązań jeżeli chodzi o transport płynów. Trzeba także koniecznie podkreślić, że większe pojemniki o zewnętrznych wymiarach 1155x1155x1132 mm mogą ważyć niecałe 89 kg, z kolei są w stanie pomieścić nawet 1060 litrów ładunku. Warto także wiedzieć, że produkt po złożeniu będzie miał tylko 450 mm wysokości, co w rezultacie umożliwi na zmniejszenie się kosztów transportu.

Czym cechują się składane kontenery ibc?

Produkt został przez producenta wykonany z najwyższej jakości materiałów. Trzeba podkreślić, że pożywienie umieszczone w kontenerze nie będzie traciło swoich cennych właściwości. Składniki, a także płyny, które są przewożone w omawianych kontenerach są niezwykle bezpieczne, ponieważ konstrukcja produktu przede wszystkim zapobiega zatrzymywaniu się wody. Na pokrywie umieszczone zostały również specjalne plomby, których zadaniem jest zabezpieczenie produktu przez ewentualnymi zanieczyszczeniami, a także nieupoważnionymi osobami. Kontener spełnia tym samym wszystkie normy związane z paletopojemnikami.

Jakie zalety posiada jeszcze kontener?

Kontenery doskonale zdadzą egzamin nie tylko w przypadku transportu drogowego, ale również szynowego i morskiego. Ponadto pojemnik może bez żadnych problemów rozłożyć tylko jedna osoba, co umożliwia na zminimalizowanie kosztów pracy. Z kolei cały proces rozkładanie jest nie tylko bardzo bezpieczny, ale również intuicyjny i ergonomiczny. Ponadto producent zadbał, by kontener był kompatybilny ze zdecydowaną większością zautomatyzowanych systemów produkcyjnych oraz transportowych. Warto także wiedzieć, że paletopojemnikposiada kilka istotnych miejsc, w których możliwe jest oznaczenie kontenera przez naklejki. Umożliwia to na zidentyfikowanie właściciela ładunku, a także promocję jego marki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here