Fiki-Miki – polskie materace wysokiej jakości

0
887

Materac dla dziecka to bardzo istotny element wyprawki, ponieważ to od niego zależy dobry sen malucha. Dziecko w trakcie snu rośnie, a dzięki efektywnemu wypoczynkowi prawidłowo się rozwija. Noworodek większość czasu spędza w łóżku nawet 20 godzin – to większość doby. Komfort zapewni materac o odpowiedniej twardości.

Jako jednego z najlepszych producentów należy tutaj wyróżnić Fiki miki – materace tej marki cechują się wytrzymałością, bezpieczeństwem, wygodą i łatwością utrzymania w czystości. Materace dla dzieci są zróżnicowane cenowo, każdy rodzic wybierze więc produkt odpowiadający jego możliwościom. Większość wyrobów ma standardowy wymiar, pasujący do typowych łóżeczek – 120×60 cm. Najważniejsze jest to, że materace te otrzymały rekomendację od Instytutu Matki i Dziecka – ich zakup jest więc wyrazem troski o zdrowie swojej nowo narodzonej pociechy.

Fiki miki materace zapobiegają powstawaniu wad postawy – są stabilne i sprężyste jednocześnie. Należy pamiętać o tym, że materac dla noworodka nie może być zbyt miękki – dziecko musi mieć możliwość zmiany pozycji. Fiki-Miki ma materace o odpowiedniej twardości, wykonane z włókna kokosowego, mieszanek lateksowych, pianki poliuretanowej czy łuski gryczanej. Są to wypełnienia najlepszej jakości, które gwarantują zdrowy sen i komfortowy wypoczynek.

Dodatkową zaletą materaców Fiki-Miki jest fakt, że posiadają pokrowce, które bezproblemowo można prać w pralce. Zapewnia to higienę, pomaga pozbyć się roztoczy, a także umożliwia usunięcie plam powstałych poprzez zabrudzenie materaca przez dziecko.

fiki miki poduszka do karmienia
fiki miki poduszka do karmienia

Materace Fiki-Miki dostępne są w sklepie: askot.pl. W ofercie są różne propozycje, między innymi materace z serii Prestige Line, Komfort Line czy Antyalergic Covers. Pozwalają one na wybór odpowiedniego materaca, dostosowanego do potrzeb niemowlęcia. Długi, bezpieczny sen malucha jest motywacją firmy do projektowania coraz lepszych produktów, które są niezawodne i wygodne. Fiki-Miki to polska firma, której warto zaufać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here