Z roku na roku coraz więcej Polaków ma problemy z otyłością. Na szczęście sporo tych osób chce schudnąć i zastanawia się jak to zrobić. Niektórzy podchodzą do tego na spokojnie i zaczynają ćwiczyć oraz stosować jakąś dietę. Natomiast część z nich próbuje schudnąć bardzo szybo. Niektórzy chcą osiągnąć efekty nawet w tydzień.

Jeżeli zastanawiasz się jak schudnąć w tydzień, to powinieneś spróbować metody z piciem wody

Jeżeli zastanawiasz się jak schudnąć w tydzień, to powinieneś spróbować metody z piciem wodyZaczynasz od picia zbyt dużej ilości wody, którą z dnia na dzień ograniczasz nawet o połowę w stosunku do dnia poprzedniego. Taki zabieg oszuka Twój organizm i spowoduje nadmierne sikanie nawet w te ostatnie dni, gdzie będziesz spożywał już bardzo mało wody. W trakcie tego zrzucania kilogramów nie możesz przyjmować za dużo węglowodanów, aby Twój organizm nie wrócił do normy. Takim sposobem możesz zrzucić nawet około 10 kilogramów w kilka dni. Taka metoda praktykowana jest przez niektórych zawodników sportów walki, głównie MMA.

Innym sposobem jak schudnąć w tydzień jest nadmierne korzystanie z sauny, w której wypacasz zbędne kilogramy. Możesz także robić sobie gorące kąpiele w wannie. Do sauny i wanny możesz także dodać spędzanie czasu w ciepłym stroju pod ciepłymi kołdrami oraz śpiworami. Taki zabieg również powinien redukować Twoją masę ciała.

Kolejnym sposobem jak schudnąć w tydzień jest restrykcyjna dieta

Możesz spróbować bardzo mało jeść, a co drugi dzień robić sobie głodówkę. Taka metoda również nie jest zdrowa, ale może przynieść pożądane efekty. W trakcie tej metody staraj się jeść głównie warzywa i niektóre owoce. Pamiętaj, aby w trakcie takiej diety uzupełniać płyny, aby się nie odwodnić.
Jeszcze innym sposobem jak schudnąć w tydzień może być bardzo intensywny plan treningowy na siłowni. W ciągu siedmiu dni zrób czternaście jednostek treningowych. Skupiaj się głównie na ćwiczeniach wytrzymałościowych oraz kondycyjnych. Możesz dużo biegać, a także jeździć na rowerze. Oczywiście tak intensywny tydzień na siłowni powinien być poprzedzony tygodniami wprowadzającymi do tak mocnych treningów.

Zastanawiając się jak schudnąć w tydzień możesz spróbować pić różne zioła poprawiające Twoją przemianę materii. Możesz także jeść dużo jogurtów, które również powinny poprawić pracę Twoich jelit.

Skoro znasz już różne metody jak schudnąć w tydzień, to na pewno z jakiejś skorzystasz albo zdecydujesz się na bardziej rozsądne zrzucanie wagi, które potrwa trochę dłużej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here