Bez telefonu obecnie ciężko sobie poradzić. Napisać krótką wiadomość tekstową, zadzwonić, sprawdzić godzinę – wszystko to robimy po kilka razy dziennie. Stało się to już tak naturalne, że wykonujemy te czynności niemal bez namysłu. Jednak posiadając telefon i korzystając z niego na co dzień, konieczne jest posiadanie odpowiedniej ilości środków na koncie. Jak to sprawdzić?

Jak sprawdzić stan konta w plusie?

Jak sprawdzić stan konta w plusie?Najgorszą sytuacją, która może spotkać każdego posiadacza telefony komórkowego to komunikat „brak środków na koncie”. Szczególnie, jeśli właśnie w tym momencie miałeś wykonać pilny telefon. Albo chciałeś napisać ważną wiadomość. Zamiast zastanawiać się, co zrobić w takiej sytuacji, lepiej wcześniej upewnić się, że masz wystarczającą ilość środków na koncie. Pilnując, żeby kwota była odpowiednio wysoka, nigdy nie będziesz miał problemów dzwonieniem lub smsowaniem. Jak to się robi? W dużej mierze zależy to od operatora. Posiadasz telefon w Plusie? W takim razie ten artykuł będzie odpowiedzią na twoje pytanie.

Jak sprawdzić stan konta w Plusie? Są na to trzy sposoby. W paru słowach omówimy każdą z nich

Krótkie kody

Najbardziej popularnym sposobem sprawdzania konta są krótkie kody. Ich zaletą jest, że można je aktywować niezależnie od posiadanego modelu telefonu. Jedyne co trzeba zrobić to wybrać na klawiaturze telefonu: *100# a następnie nacisnąć przycisk wybierania połączenia. Chwilę później powinna pojawić się informacja zwrotna informująca o ilości dostępnych środków na koncie oraz o ważności konta.

Aplikacja mobilna

Ten sposób można wykorzystać, jeśli posiadasz smartfona. Wystarczy w Sklepie Play wybrać aplikację „Plus online”. Po instalacji musisz się zalogować poprzez własny numer telefonu. W ten sposób otrzymujesz dostęp do wszystkich informacji o stanie konta, wielkości pakietu internetowego oraz aktualnych promocjach.

Strona internetowa Plus.pl

Wchodząc na oficjalną stronę Plusa również masz możliwość sprawdzić własny stan konta. Po przejściu na stronę, w prawym górnym rogu, zobaczysz opcję „Zaloguj do Plus online”. Wystarczy kliknąć, a serwis automatycznie przeniesie Ciebie do strony logowania. Tam znajdziesz dokładną instrukcję jak się zalogować i otrzymać dostęp do własnego stanu konta.

Chcąc zdecydować, który sposób sprawdzania stanu konta będzie najwygodniejszy – najlepiej spróbować każdego z nich. Dopasuj własny sposób do swoich upodobań. Warto podkreślić, że wszystkie 3 sposoby są w pełni darmowe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here