Jak włamać się na fb? Jest to proces, który z pewnością zaciekawi nie jednego użytkownika tego serwisu. Na pewno nie jest to prosta czynność, a już z całą pewnością nie należy tej umiejętności nadużywać jak i wykorzystywać do celów nie odpowiednich jak np. kradzież samego konta czy też kradzież danych. Ten poradnik nie ma zachęcać do złych czynów, które w przyszłości mogą wiązać ze sobą spore konsekwencje. Zatem jak włamać się na czyjeś konto, jeżeli nie mamy sporych umiejętności i dużej wiedzy na ten temat?

Jak włamać się na fb?

Jak włamać się na fb?Do odnajdywania haseł do różnych kont w przeglądarce internetowej, zostały stworzone programy dzięki, którym użytkownik jest wstanie odkryć hasło do konta, które nie jest jego własnością. Jednym z taki programów jest „Fea KeyLogger”. Program ten działa w taki sposób, iż rejestruje wpisane dane potrzebne do logowania i zapisuje je w swojej bazie. Użytkownik posiadający to rozszerzenie ma możliwość otworzenia bazy danych dodatku i sprawdzenia interesujących go informacji nie zbędnych do włamania się na konto.

Jak dodać to rozszerzenie do przeglądarki?

Sposób będzie wzorowany na przeglądarce Chrome w innych przeglądarkach czynność ta wygląda bardzo podobnie. A więc wchodzimy w „Chrome Web Store” tam w przeznaczonym do tego miejscu wpisujemy nazwę dodatku czyli Fea KeyLogger, klikamy „dodaj do Chrome” i tyle, aby rozszerzenie zaczęło poprawnie działać należy wyłączyć i ponownie uruchomić przeglądarkę, na której został zainstalowany dodatek. Po tym wystarczy pozwolić aby osoba, do której konta chcemy uzyskać dostęp się zalogowała, po wykonaniu przez nią tej czynności dane jakie wpisała aby się zalogować zostały zapisane w programie i można je wykorzystać do swoich celów.

Jest też drugi trudniejszy sposób jakim można uzyskać dostęp do czyjegoś konta facebook

A mianowicie jest to uzyskanie dostępu do poczty e-mail, znając adres e-mail osoby, której konto chcemy pozyskać można jednocześnie uzyskać dostęp do skrzynki e-mail i innych kont, do których rejestracji została użyta właśnie ta poczta. Oczywiście nie mamy żadnej gwarancji, że czynność, którą chcemy wykonać się nam powiedzie. Jeżeli nie posiadamy umiejętności wyspecjalizowanej osoby podstawą do tego, żeby czynność się powiodła jest w jakimś stopniu znajomość osoby, do której konta chcemy mieć dostęp. Znajomość ta będzie nam potrzebna do rozszyfrowania hasła. Oczywiście nie jest to proste i wymaga dużej cierpliwości.

[Głosów:5    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here