Wbrew powszechnym opiniom, wystawianym najczęściej przez osoby dorosłe i starsze, gry komputerowe nie są wcale największym złem tego świata. Jeśli lubimy spędzać swój wolny czas przed ekranem laptopa, zdecydowanie powinniśmy to robić. W taki sposób zapewniamy sobie w ciągu dnia chociażby tą krótką chwilę odpoczynku, która regeneruje nasze umysły i ciała, pozwala nam się odprężyć. Odciąga nas od złych i niepotrzebnych myśli. A także pozwala nam później szybciej i lepiej skoncentrować się na pracy bądź nauce. Czasem jednak grając w różnego rodzaju gry, napotykamy na różnorodne problemy, przez które nie możemy czerpać pełnej przyjemności ze swojej rozrywki. Niewygodny fotel wbija nam się w plecy, a kiepska jakość obrazu zmniejsza nasze doznania wizualne. Zastanawiamy się, jak zmniejszyc ping, gdy gra zaczyna nam się niepokojąco zacinać i obawiamy się, że przez to nie pokonamy swoich konkurentów lub pogorszymy sytuację całej drużyny.

Z jakich gier powinniśmy korzystać?

jak zmniejszyc pingTak jak dziewczynom zwykle nie do końca podobają się gry, w których trzeba strzelać do wrogów i korzystać ze specjalnej amunicji, tak chłopakom raczej nie przypadną do gustu rozgrywki polegające na wybieraniu strojów dla wirtualnych modeli. Rodzaj zabawy musimy dostosować do swoich własnych preferencji. Jeżeli już od dłuższego czasu nie graliśmy w nic ciekawego, a teraz jesteśmy osobami dorosłymi, zastanówmy się przez chwilę, z jakich gier komputerowych korzystaliśmy w dzieciństwie. Spróbujmy do nich powrócić i jeśli mamy taką możliwość, zakupmy je lub ściągnijmy na swoje urządzenie.

Sprawdźmy, czy dalej nam się one w ogóle podobają. Prawdopodobnie będziemy mieć duży sentyment do takich gier i nawet krótka chwila spędzona przy nich przywróci do nas przyjemne wspomnienia z dzieciństwa. Możemy także skorzystać z gier internetowych, za które nic nie musimy płacić, a jakich do wyboru mamy całe mnóstwo. Możemy zdecydować się na granie w pojedynkę lub skorzystać z gier typu RPG, w których dołączymy do różnych drużyn i wspólnie z innymi Internautami zaczniemy rywalizować z odmiennymi grupami graczy. Rozgrywek tego rodzaju jest w sieci całe mnóstwo! Musimy się tylko nimi zainteresować i samodzielnie je posprawdzać. Gry mogą nam zapewnić wiele godzin wspaniałej i odprężającej rozrywki. Również w gronie najbliższych oraz przyjaciół.

Jak powinniśmy grać?

Częstym błędem popełnianym przez początkujących graczy jest rozkładanie się na fotelu bądź łóżku. Pozycja tego rodzaju wydaje się być całkiem przyjemna i wygodna, ale już po jednej godzinie spędzonej przy komputerze odczujemy różne konsekwencje swojej decyzji. Plecy zaczną nam się wbijać w niewygodną ramę łóżka. A przez niestabilne podłoże nie będziemy w stanie szybko reagować na działania innych graczy. Staniemy się powolni, a to wpłynie negatywnie na całą naszą rozgrywkę. W niektórych grach szybkość jest bowiem podstawą i przez kiepską prędkość ruchów możemy narazić się na niepotrzebną porażkę. Najlepiej zatem zawsze grajmy przy wygodnym biurku.

Przygotujmy sobie cały zestaw do zabawy i przede wszystkim zainwestujmy w porządny komputer. Laptopy są być może wygodne i w pracy sprawdzają się idealnie, bo bez trudu możemy przenosić je z miejsca na miejsce, ale zwykle oferują nam kiepską jakość grafiki i dźwięku, przez co nasza przyjemność podczas korzystania z gier zostaje osłabiona. Zwykły komputer stacjonarny sprawdzi się zatem o wiele lepiej. Dopasujmy do niego tylko wygodną i poręczną klawiaturę oraz myszkę, która idealnie będzie leżeć w naszej ręce. Zaopatrzmy się też w zestaw porządnych głośników, aby raczyć swoje uszy niesamowitymi dźwiękami i zapewniać sobie niemalże kinowe wrażenia. To wszystko ma nam zapewnić jeszcze lepszą i atrakcyjniejszą zabawę!

Jak zmniejszyc ping?

jak zmniejszyc pingCzasem jednak na różne problemy natykamy się już podczas samej gry. Nie mamy pojęcia, jak zmniejszyc ping, a przez ciągłe zacinanie się naszej rozgrywki tracimy jakąkolwiek ochotę na dalszą zabawę. Całe szczęście takie problemy spotykają niemalże wszystkich graczy. Weźmy zatem z nich przykład i poszukajmy odpowiedzi na swoje pytania w Internecie, sprawdzając, jak zmniejszyć ping bądź jak podwyższyć jakość grafiki w konkretnym programie.

Istnieje wiele for internetowych przeznaczonych przede wszystkim dla zapalonych graczy, na których zawsze możemy zadać swoje własne pytanie i prędko uzyskać na nie konkretną odpowiedź. Najlepiej zarejestrujmy się na takich portalach, załóżmy swoje własne konta i wchodźmy na nie regularnie, gdy tylko będziemy potrzebować dodatkowej pomocy. Porady uzyskiwane od innych graczy potrafią być naprawdę bezcenne. To dzięki nim będziemy stawać się coraz lepsi, a zabawa stanie się dla nas znacznie przyjemniejsza.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here