Wielu rodziców uważa, że wyprawka nie musi zawierać nowoczesnych urządzeń, bo przecież kilkadziesiąt lat temu ich nie było i ludzie radzili sobie doskonale. Świat jednak biegnie do przodu i z czasem okazuje się, że warto sięgać po udogodnienia, które oszczędzają czas i sprawiają, że opieka nad maluchem, przygotowanie jedzenia czy też zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo jest łatwiejsze. Na rynku jest wiele rozmaitych produktów. Jedne stają się hitami, a inne można odłożyć na półkę z fanaberiami. Warto natomiast poczytać i sprawdzić, z czego naprawdę warto skorzystać. Jednym z przebojów od lat jest podgrzewacz do butelek.

Jaki podgrzewacz do butelek wybrać?

Zaletą podgrzewacza do butelek jest to, że w szybki sposób pozwala przygotować dla maluszka jedzenie w optymalnej temperaturze. Dzięki temu skutecznie wyprzedza kuchenki mikrofalowe czy garnki z wodą. Do podgrzewacza można włożyć butelkę z mlekiem, herbatą czy wodą lub też danie w słoiczku czy też specjalnym pojemniku. Samo urządzenie doprowadzi jedzenie do ustalonej temperatury oraz pozwoli ją utrzymać. To się sprawdza szczególnie wtedy, gdy maluch jest przyzwyczajony do jedzenia o określonej temperaturze. Najbezpieczniej jest podawać pokarm podgrzać do 40°C – to ciepło zbliżone do naturalnego pokarmu z piersi matki.

Niezastąpiony gadżet – podgrzewacz do butelek

Wystarczy włączyć podgrzewacz do butelek, wlać wodę i wybrać ustawienia oraz włożyć pojemnik, butelkę czy słoiczek, by po kilku chwilach mieć danie w optymalnej temperaturze. Niektóre urządzenia mają opcję ustawienia czasu podgrzewania, wyświetlają aktualną temperaturę, a także mogą mieć funkcję rozmrażania. Z zasady są intuicyjne w obsłudze, choć oczywiście zawsze trzeba się trzymać zaleceń producenta. Należy pamiętać o tym, by regularnie wymieniać wodę oraz nie przykrywać pojemnika. Podgrzewacz do butelek pozwala zaoszczędzić czas, poza tym ułatwia przygotowanie jedzenia i z pewnością będziecie z niego korzystać przez dłuższy czas. To urządzenie, które bywa niezastąpione w domu i w czasie podróży. Działa szybko i bez problemów, a także ma szereg funkcji, które docenicie. Dlatego właśnie warto poświęcić chwilę i wybrać takie urządzenie, które będzie doskonale dopasowane do potrzeb. Na wyposażeniu warto mieć też termoopakowania. Są niezastąpione w czasie wypraw i spacerów, ponieważ podtrzymują temperaturę jedzenia i w każdym momencie można podać maluchowi kaszkę czy mleko bez konieczności proszenia kogoś o podgrzanie wody. Tego typu dodatki świetnie się prezentują i podkreślają dziecięce klimaty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here