Nadmierna ilość plastiku na świecie powoduje, że cierpią na tym nie tylko ludzie, ale i zwierzęta. Nadal nasza planeta jest mocno zanieczyszczona i jest wiele milionów ton plastikowych wyrobów w morzach, oceanach, lasach czy jeziorach. Czas z tym skończyć. Każdy z nas powinien zdać sobie sprawę, że katastrofa klimatyczna zbliża się wielkimi krokami. Tylko wspólnymi siłami możemy temu zaradzić. Sklep Slowpack powstał po to, aby zminimalizować występowanie szkód w środowisku naturalnym. Znajdziesz tutaj dobrze wyselekcjonowane produkty w pełni przyjazne naturze. Nie czekaj i zapoznaj się z pełną ofertą sklepu ekologicznego Slowpack.

Talerze jednorazowe – naczynia na różne okazje. Nie zaśmiecaj środowiska i zadbaj o zdrowie

Dużym zainteresowaniem cieszą się talerze jednorazowe. Sprawdzą się one nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale i w warunkach domowych lub przy okazji imprez plenerowych. Okażą się istnym strzałem w dziesiątkę. Powstały z liści palmowych, papieru, otrąb pszennych czy trzciny cukrowej. Eko talerzyki po skończonym posiłku mogą być wyrzucone do śmietnika. Dzięki swojemu szybkiemu rozkładowi nie zaśmiecają środowiska – są w 100% biodegradowalne. 

Za sprawą ekologicznej alternatywy zyskujesz podwójnie. Jako właściciel lokalu nie jest ci obojętne los naszej planety. Z drugiej strony docenią to również klienci, którzy nawet domagają się, aby restauracje zaczęły być bardziej eko. Wytrzymałość, lekkość i ergonomiczny kształt. To cechuje ekologiczne talerze jednorazowe ze sklepu Slowpack. Zadbaj o zdrowie bliskich, wybierając ekologiczne produkty zgodne z naturą.

Opakowania ekologiczne przyjazne naturze. Co jeszcze znajdziesz w ofercie Slowpack?

Slowpack równa się naturalny wybór. Dostarczamy opakowania dla gastronomii, jak i na domowe potrzeby. Wykonane zostały z unikatowych materiałów najwyższej jakości, aby dostarczać klientom to, co najlepsze. Artykuły w postaci kubków ekologicznych, słomek, opakowań i naczyń mają w pełni zastąpić w przyszłości ich plastikowych “braci”. Zminimalizowane produkcji plastiku sprawi, że nie będzie on w dalszym ciągu zaśmiecał środowiska w takich ilościach, jak obecnie. Warto zatem używać produkty ekologiczne, które są biodegradowalne nawet w przydomowym kompostowniku. Wspólnymi siłami możemy zatrzymać postępujące zmiany klimatyczne. Dołącz do rodziny Slowpack, by razem z nami zmienić bieg wydarzeń. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here