Jak wybrać liquid do e-papierosa?

0
138

Na stosowanie papierosów elektronicznych decyduje się coraz więcej osób. Jednym z najważniejszych elementów e-papierosów są liquidy i różnego rodzaju aromaty. Osoby początkujące często mają na ich temat sporo pytań. Jak wybrać olejek do e-papierosa oraz co oznaczają ich moce? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w treści niniejszego poradnika.

Czym są liquidy?

Płyny do e-papierosów, nazywane również liquidami czy aromatami to specjalne płyny, które są podgrzewane w urządzeniu. Dzięki temu procesowi możliwym jest wytworzenie dymu przypominający ten, który powstaje podczas palenia tradycyjnego papierosa. Aromaty do e-papierosów mogą zawierać nikotynę lub też nie. Tego typu produkty są sprzedawane w plastikowych buteleczkach, najczęściej w pojemności 10 ml.

Co oznaczają moce liquidów do e-papierosów?

Moc płynu do e-papierosa określa ilość nikotyny zawartej w substancji. Podobny parametr można znaleźć na opakowaniu standardowych papierosów. W przypadku liquidów, wartość ta jest określona jako numer np. 3, 6 albo 9. Im jest ona wyższa, tym większe stężenie nikotyny w stosunku mg/ml.

Jaki smak liquidu będzie dobry na początek?

Na rynku jest dostępnych bardzo wiele aromatów do e-papierosów. Wybór konkretnego rodzaju powinien być uzależniony od indywidualnych preferencji użytkownika. Na początek klienci bardzo często wybierają aromaty, które nawiązują do smaku klasycznego tytoniu np. goldy.

Istnieje jednak bardzo dużo propozycji smakowych, które stanowią dobrą alternatywę od tradycyjnego smaku. Mowa tu chociażby o truskawce, ananasie, arbuzie czy jagodach. Liquidy do e-papierosów występują również w wersji mentolowej, co jest sporym udogodnieniem dla miłośników miętowych papierosów, które obecnie nie są już sprzedawane.

Czy można samemu robić aromaty do e-papierosów?

Dobre jakości liquidy do papierosów elektronicznych gwarantują dobry smak, aromat oraz optymalną gęstość dymu. W związku z tym, nie ma potrzeby, aby na początku swojej przygody z tą formą palenia decydować się na samodzielne przygotowywanie liquidów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by z czasem spróbować przygotować własną mieszankę.

Jak kupić dobrego e-papierosa?

W zaufanym sklepie z artykułami tytoniowymi można zaopatrzyć się w papierosa elektronicznego, dodatkowe grzałki oraz wysokie jakościowo olejki. Chcąc mieć większy wybór, warto zdecydować się na zakup tego typu produktów w sklepie online. Pomocny sprzedawca pomoże wybrać urządzenie oraz płyny do e-papierosa o konkretnej mocy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here