Kosmetyki Bourjois

0
944

Marka Bourjois rozpoczęła swoją działalność w 1863 roku. Pierwszymi produktami były kosmetyki woskowe w sztyfcie posiadające zabawne nazwy jak Jealous czy Lovestick stworzone na potrzeby teatru kosmetologa Josepha Alberta Ponsina. W tym samym roku ukazał się róż do policzków The little round pot blusher. W ten sposób rozwinięto proces pieczenia, w wyniku którego powstał pierwszy pastel, a następnie został on symbolem marki.

Kosmetyki do makijażu Bourjois zaczęły wkraczać do społeczności nie tylko aktorskiej w 1879. W tamtym to roku marka znacznie poszerzyła swoją gamę kosmetyków, co przyniosło sukces. W 1924 roku powstała kompozycja zapachowa „MON PERFUM”, a w 1928 roku „SOIR DE PARIS”, który ma ogromną wartość kolekcjonerską. Od roku 1950 marka skupia się na kosmetykach do makijażu i ciągle udoskonala swoje produkty. Bardzo chętnie sięgają po nie młode klientki szukające innowacji. W latach 20 XX wieku kobiety domagały się niezależności, marka wtedy przyszła im z pomocą, propagując nowy wtedy sposób nakładania makijażu, który polegał na podkreśleniu ich oryginalnych osobowości.

W 2001 marka wprowadziła na rynek pierwszą maskarę o dwóch końcówkach. Jej nazwa nawiązywała do teatralnych początków marki. Jedna z końcówek wydłużała rzęsy, natomiast druga zwiększała ich objętość. Ciekawostka może być to, że każdy z odcieni kolorów jest grą słowną. Produkty do makijażu Bourjois są inspirowane paryskim stylem życia. Kosmetyki tej marki jak pisze producent są kolorowe, innowacyjne i lekkie. Jeśli szukasz takich właśnie kosmetyków, powinieneś się zainteresować tą marką. Marka chce pomagać kobietą wydobywać drzemiące w nich piękno. Marka oferuje nam kosmetyki do ust takie jak pomadki w płynie, szminki, błyszczyki, konturówki, oraz pomadki w sztyfcie. W ofercie kosmetyków do oczu znajdziemy maskary, produkty do brwi, cienie do powiek, kredki, eyelinery i bazy. W produktach do twarzy odnajdziemy kosmetyki takie jak pudry, korektory, róże, podkłady, bazy, pudry brązujące i rozświetlacze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here