Modne zegarki japońskie – przegląd producentów

0
561

Wyjątkowo popularne są zegarki szwajcarskie, ale warto też wybrać model z oferty japońskich producentów. Gwarantują świetne wykonanie, doskonałą jakość, najlepsze materiały, oryginalny design i nowoczesne technologie. Oto wybrane marki japońskie cieszące się popularnością w branży zegarmistrzowskiej.

Zegarki japońskie – TOP 3

Japońskie zegarki są uważane za bardzo starannie wykonane, precyzyjne i warte uwagi. Słyną z nowoczesnych rozwiązań – jeśli jesteś ich miłośnikiem, będą świetnym wyborem. Stanowią poważną alternatywę dla modeli z manufaktur szwajcarskich. Wśród najpopularniejszych japońskich producentów można wymienić takie marki jak Casio, Seiko, Citizen, Lorus czy Orient. Inwestując w produkty japońskiej marki, zyskujemy gwarancję wysokiej jakości i modnego wzornictwa.   

Zegarek Citizen męski

Zegarki marki Citizen są to modele sportowe najwyższej jakości. Firma rozpoczęła działalność w 1918 roku. Na początku jednak produkowała sprzęt pomiarowy, a dopiero w 1924 roku powstał pierwszy zegarek. Marka szybko została doceniona i dzisiaj jest jednym z najważniejszych producentów wysokiej jakości czasomierzy japońskich. Wystarczy wymienić kultowe już kolekcje jak m.in. zegarek Citizen męski Chrono, Citizen Promaster, Citizen Radio Controlled, Citizen Titanium czy zegarki Eco-Drive zasilane energią słoneczną.

Citizen to poważna konkurencja dla szwajcarskich produktów. Słyną z nowoczesnych rozwiązań, technologii i innowacyjności, ale zwraca uwagę także ich wysoka jakość wykonania oraz stosowanych materiałów. Ich styl przyciąga setki mężczyzn – można wybrać stylowy i elegancki model albo sportowy czy casualowy.

Zegarki męskie Seiko

Seiko to z kolei pierwszy producent zegarka wyposażonego w mechaniczny generator prądu. Czasomierze tej japońskiej marki zyskały popularność z powodu niezwykle dokładnych pomiarów czasu i szerokiego zakresu możliwości i funkcji. Ciekawą serią jest Seiko Solar – są to zegarki posiadające kondensator energii, napędzane energią słoneczną.

Zegarki męskie Casio

Inną marką japońską, którą zna chyba każdy, jest Casio. Firma została założona w 1946 roku, ale nie od razu produkowała zegarki. Na początku prowadziła działalność w branży elektronicznej. Dzisiaj Casio słynie z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych i zaawansowanych technologii. Casio ma na koncie wiele serii, w tym kultową kolekcję Casio G-Shock Original – to sportowe modele o unikalnym wzornictwie. Są one wielofunkcyjne, wstrząsoodporne i wodoszczelne, idealne dla miłośników aktywności sportowych oraz stylu casualowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here