Niezależnie jak wysokie umiejętności posiada linergista, wykonanie doskonałego makijażu permanentnego, zapewniającego trwały i naturalny efekt nie będzie możliwe bez najwyższej jakości przyrządów i barwników. Po najlepszy na rynku sprzęt zapraszamy do sklepu internetowego Hanami Pigments gdzie znajdziesz nasze nowoczesne urządzenia PMU, które wzniesie jakość i komfort wykonywanych przez Ciebie zabiegów na najwyższy poziom.

Nowoczesne maszyny do makijażu permanentnego – łatwa i przyjemna praca

Dobra maszynka do wykonywania makijażu permanentnego musi być wyjątkowo lekka, aby nie męczyć ręki a przy tym niezwykle trwała, aby wytrzymać obciążenia, jakim jest poddawana. Urządzenia PMU są dokładnie takie, dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy podzespołom z solidnych materiałów. 

Wyróżniają się one również wygodą i łatwością obsługi, co przekłada się na przyjemną i bezpieczną pracę. Projektując nasze urządzenia braliśmy pod uwagę zarówno komfort pracy linergisty jak i klienta, ponieważ doskonale znamy specyfikę pracy w zawodzie i wiemy, że zabieg pigmentacji może trwać naprawdę długo.

Oferowane przez nas maszyny zostały doskonale dostosowane do wymagań pracy w salonie, zapewniają pracę na najwyższym poziomie i spełniając wszystkie funkcje potrzebne w tego typu produktach i oferując wiele dodatkowych możliwości

Jakie dodatkowe funkcje oferuje urządzenie PMU od Hanami?

Na doskonały komfort pracy wpływać będzie przede wszystkim cichy tryb pracy oraz czytelny dotykowy wyświetlacz. Urządzenia Hanami wyposażone są w pojemny akumulator, pozwalający na długotrwałe bez podłączenia do sieci elektrycznej, co eliminuje problemy związane z kablem. Dodatkowo dostajesz także możliwość ręcznego ustawienia trybu prędkości pracy igły, co pozwala na jeszcze większą precyzję wprowadzania barwnika.

Chcesz podnieść swoje umiejętności i poznać tajniki pigmentacji od najbardziej cenionych specjalistów w branży? Zapisz się na nasz kurs na makijaż permanentny w Hanami Academy. Poza sklepem z barwnikami zajmujemy się także prowadzeniem szkoleń – chcemy podzielić się naszą pasją i umiejętnościami z innymi osobami zainteresowanymi tematem. Zdobądź nieocenioną wiedzę na naszych zajęciach prowadzonych w przystępny sposób w przyjaznej atmosferze. Najlepszy sprzęt, najlepsi fachowcy i przystępne ceny – nie ma lepszego sposobu na naukę.

Zapraszamy na naszą stronę internetową – znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do wykonywania pięknego makijażu permanentnego, a także znajdziesz szczegółowe informacje o naszych szkoleniach. Zapraszamy – Hanami Pigments.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here