We współczesnych czasach powstało wiele klinik medycyny estetycznej, które to wyspecjalizowały się w poprawianiu niedoskonałości ludzkiego ciała. Ośrodki te dzięki rozwiniętej medycynie oraz koncernom farmaceutycznym mogą wybierać spośród wielu dostępnych na rynku preparatów do poprawiania poszczególnych części ciała.

Żel Aquafeeling bodyline to specyfik na jędrny biust, ponętne pośladki, pełniejsze kształty bez użycia skalpela, silikonu oraz długiej rekonwalescencji. Jest to jedna z najbardziej nowoczesnych, praktycznych oraz bezpiecznych metod małoinwazyjnych, która przyczynia się do powiększenia kobiecego biustu oraz innych części ciała. Ten specyfik składa się prawie w stu procentach z soli fizjologicznej.

Żel aquafeeling bodyline jest skutecznym preparatem, który to nie powoduje komplikacji oraz nie wywołuje alergii. Ponadto, zapewnia wysokie bezpieczeństwo, gwarantuje długotrwałe efekty oraz jest znakomitą, nieinwazyjną alternatywą dla zabiegów wszczepiania implantów.

Jak wygląda przebieg zabiegu z użyciem aquafilling bodyline?

Zabieg ten polega na wstrzyknięciu innowacyjnego preparatu do tkanek miękkich, który to w niecałe dwie godziny umożliwia efekt wypełnienia, ujędrnienia oraz powiększenia piersi lub innej części kobiecego ciała. Wykonywany on jest w znieczuleniu miejscowym. W trakcie trwania tego zabiegu lekarz modeluje oraz rozmasowuje wstrzykiwany specyfik w postaci żelu aquafeeling bodyline. Ostateczny rezultat można zobaczyć po siedmiu dniach, kiedy to zejdą obrzęki. Po wykonanym zabiegu należy nosić modelującą bieliznę przez okres trzech tygodni.

Jak długo utrzymuje się pożądany efekt?

Efekt tego nieinwazyjnego zabiegu utrzymuje się do pięciu lat. Rezultaty są bardzo widoczne, gdyż biust kobiety jest jędrny i mocno uniesiony do góry. Największym atutem tej metody jest fakt, że część ciała poddana temu zabiegowi jest naturalna w dotyku.Dzięki niewielkiej inwazyjności, pacjent może wrócić do domu zaraz po zabiegu. Do codziennych obowiązków może wrócić dopiero po dobie od wykonania zabiegu. Okres rekonwalescencji trwa do miesiąca czasu i jest bezbolesny.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu przy użyciu preparatu aquafilling bodyline są omawiane zawsze indywidualnie z pacjentem. Zabieg ten powinien wykonać wyłącznie lekarz, który posiada certyfikat ukończenia szkolenia z użyciem preparatu żelowego aquafeeling bodyline.

Preparat ten nie powinien być stosowany u osób, które mają kłopoty z krzepliwością krwi oraz cierpią na ciężkie przewlekłe choroby. Ponadto nie jest wskazany przy chorobach nowotworowych, w trakcie infekcji i stanów zapalnych skóry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here