Wystarczy przyjrzeć się ofercie pierwszej lepszej galerii handlowej, by zauważyć, że o wyróżnienie się strojem wcale nie będzie łatwo. Większość sklepów oferuje identyczne modele w identycznych kolorach. Ubrania wykonane z tych samych materiałów i – w dużej mierze – wyprodukowane w tych samych fabrykach. Różnią się tylko metką. I ceną. Gdzie w tym wszystkim miejsce na oryginalność?Miejsce jest – owszem – tylko potrzebne jest też więcej wysiłku. Można pójść do krawca, który uszyje ubrania na miarę, a można też wybrać wariant równie indywidualny, ale znacznie tańszy. To własna koszulka napisem lub obrazkiem

Własna koszulka z nadrukiem

Świetną alternatywę stanowi własna koszulka, czyli t-shirt lub longsleeve wykonany w całości według indywidualnego projektu. Dzięki nowoczesnym maszynom i technikom, możliwe jest niedrogie przygotowanie nawet jednej sztuki ubrania – nie trzeba zamawiać od razu całej serii. Indywidualna koszulka ze specjalnym nadrukiem to doskonały pomysł na prezent – dla siebie, znajomych lub bliskich. Samodzielnie wybrany napis o osobistym znaczeniu sprawi, że prezent tego rodzaju zostanie zapamiętany na długo. Ale indywidualne koszulki nadają się nie tylko na prezenty. To również doskonały gadżet reklamowy.

Koszulki firmowe

Dzisiejszy marketing oferuje całe mnóstwo narzędzi-gadżetów. Są zeszyty, notatniki, długopisy z firmowym logo, a nawet czapeczki, dzięki czemu reklamę firmy każdy zainteresowany może umieścić dosłownie na własnym czole. Ale lepszym – i przy tym bardziej estetycznym – rozwiązaniem są koszulki firmowe. Indywidualne koszulki z firmowym nadrukiem mogą w doskonały sposób reklamować firmę. Warto jednak pamiętać, by umieścić na nich coś więcej niż tylko logo czy nazwę firmy. Zabawny (ale gustowny) i łatwy do zapamiętania przekaz przyniesie więcej dobrego niż znacznie droższa kampania reklamowa.

Jakość koszulek

W przypadku indywidualnych koszulek reklamowych (czy też dowolnych innych koszulek z indywidualnego projektu) bardzo ważna jest jakość wykonania. Chodzi o to, aby napisy i grafiki pozostały czytelne także po latach użytkowania i licznych, związanych z tym praniach. Ważny jest zarówno materiał – bawełna, z której wykonano koszulkę – jak i zastosowana technika druku.

Opcji do wyboru jest tymczasem coraz więcej. Pojawiają się nowe tkaniny i nowe fasony oraz rodzaje ubrań, które można indywidualnie zadrukować. Są nowe kolory bazowe i coraz większe możliwości uatrakcyjnienia druku (np. poprzez dodawanie błyszczących ozdobników). Zwiększyło się też pole, na którym można umieścić indywidualną treść. Dawniej możliwości druku na koszulkach ograniczały się do raczej niewielkiej przestrzeni na przodzie. Dzisiaj często drukować można też z tyłu koszulki, na rękawach, a nawet na całym materiale. A to oznacza jeszcze więcej wariantów do wyboru. Czy warto zdecydować się na zamówienie własnej koszulki? Jasne, że tak! To doskonały sposób, by niedużym kosztem wyróżnić się z tłumu, dać wyraz swojej osobowości albo zamanifestować swoje poglądy. Każdy powód będzie dobry!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here