Jeśli chcemy zareklamować swój biznes w naprawdę oryginalny sposób, powinniśmy wykorzystać do tego celu różne elementy garderoby. Nawet jeśli sądzimy, że zwykłe ubrania nie mogą być efektywnymi narzędziami marketingowymi, to jeśli spojrzelibyśmy na materiały stosowane przez największe agencje, zauważylibyśmy, że często posługują się one podobnymi artykułami. Jesteśmy w stanie postąpić niemalże identycznie jak one, tworząc oryginalne logo na koszulki bądź kreując inne artykuły odzieżowe z naszym logiem. To one staną się naszymi głównymi narzędziami marketingowymi.

Oczywiście jeśli nie dysponujemy specjalistycznymi maszynami do szycia i nie posiadamy żadnych umiejętności krawieckich, nigdy nie będziemy w stanie własnoręcznie przygotować żadnych ubrań. Nie kombinujmy więc z tym niepotrzebnie i nie starajmy się teraz inwestować w specjalne przyrządy. Skoro możemy zawsze skorzystać z usług firm, które bardzo chętnie przygotują dla nas dowolne elementy garderoby. Skontaktujmy się zatem z agencjami marketingowymi specjalizującymi się w produkcji odzieży reklamowej. Od razu też odnajdźmy ich własne strony internetowe i spróbujmy odszukać na nich przykładowe ubrania zaprojektowane przez konkretne firmy. Spójrzmy na to, z jakich materiałów zostały one wykonane, jaka jest ich jakość oraz jak ogólnie one się prezentują. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, sami zdołamy ocenić, czy dana firma prawidłowo wykona zlecone jej zadanie. Jeśli tak właśnie uznamy, od razu do niej możemy napisać.

Logo na koszulki na etapie projektowania

Naturalnie takiej firmie sami musimy dokładnie powiedzieć, jakie logo na koszulki najbardziej nas interesuje. Będzie to na przykład logo naszej własnej działalności gospodarczej. Równie dobrze możemy wykorzystać po prostu jej nazwę czy nasze motto, jakim zawsze kierujemy się w trakcie pracy. Na naszych ubraniach reklamowych muszą po prostu pojawić się takie elementy, które od zawsze kojarzą się klientom właśnie z naszym biznesem.

Jeżeli zatem od kilkunastu lat produkujemy karmę dla zwierząt, specjalizując się w zaspokajaniu apetytów małych kotów, możemy przygotować ubrania z wizerunkiem tych niewielkich i uroczych zwierzątek. Będzie to wspaniały pomysł, gdyż tak naprawdę każdy z chęcią nosiłby na sobie artykuły z podobizną swoich milusińskich. Zawsze starajmy się więc wybierać takie elementy kojarzące się z naszą firmą, które przy okazji wywołują w ludziach pozytywne emocje. Dzięki temu klient, który otrzyma od nas koszulkę firmową, z przyjemnością będzie ją nosić, zupełnie nieświadomie reklamując wtedy nasz biznes.

Efektywna reklama wcale nie musi być wielce skomplikowana, dziwna czy niesamowicie oryginalna. Nawet jeśli w swojej kampanii marketingowej wykorzystamy coś tak pospolitego, jak logo na koszulki, będziemy zdumieni, jak wspaniałe rezultaty możemy uzyskać przy pomocy tych narzędzi. Przetestujmy je na swoim biznesie w najbliższym czasie, by jak najszybciej pozyskać nowych klientów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKoszulki metalowe
Następny artykułDrukowanie koszulek

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here